Son 12 Saat
Pamukkale
Türkiye
Moritzburg Castle
Almanya

SON 12 SAAT ÇALAN MÜZİKLERİMİZ

04:19- DUKE ELLINGTON - TAKE THE A TRAIN
04:14- 101 STRINGS ORCHESTRA - EVENING STAR
04:10- LARA FABIAN - ADAGIO
04:06- MADREDEUS - GUITARRA
04:00- LUBOYNA - OGREALA MESECHINA
03:56- CELSO FONSECA FT RONALDO BASTOS - LA PIU BELLA DEL MONDO
03:51- HAVASI BALAZS - TERRA ROSSA
03:46- ANDREA BOCELLI - SONO QUI (ACOUSTIC)
03:43- FRANCOIS DELBECQ FT YVES JOUBERT - FAMILY TRADITION
03:39- OFRA HAZA FT ISHTAR - LEORECH HAYAM
03:35- KLAZZ BROTHERS FT CUBA PERCUSSION - ELGAR'S DANZON
03:29- DAVID LANZ - THE ENCHANTMENT
03:25- CADENCE SPALDING - GRANDMA'S SONG
03:20- GORAN BREGOVIC - AN INNIS AIGH
03:17- ALINE DE LIMA - FINA FLOR
03:14- DAVID OSBORNE - I'LL NEVER FALL IN LOVE AGAIN
03:11- PAT METHENY GROUP - LETTER FROM HOME
03:06- PETER PEARSON - BLISSFUL JOURNEY
03:04- TANGO & LIVERPOOL PROJECT - MICHELLE
03:00- L'HAM DE FOC - NIKITA I ESTELIS
02:54- MICHAEL GETTEL - SUNDANCE
02:52- KLAUS SHONNING - GLIMPSES OF SOUND
02:48- ENYA - EVENING FALLS
02:41- PAUL AVGERINOS - STARGAZER
02:37- ERKIN ARSLAN - MESOPOTAMIA
02:34- ANDRES LINETZKY FT VALE TANGO - FUIMOS
02:29- MYSTIC DIVERSIONS - SWEETER THAN ANYTHING (TRIBAL MOONLIGHT MIX)
02:24- PALOMA SAN BASILIO - SONRISA DE LLEGADA (VOCE EM MINHA VIDA)
02:19- MARGA SOL - THE LOST GARDEN
02:13- BLISS - LENTO
02:10- LAYERS CLASSIC - RHAPSODY IN BERLIN
02:08- AMINE BOUHAFA - PERDU DANS LA FOULE
02:05- MARIZA - ORACAO
02:00- HUAIRA - SEMILLA SOLAR
01:56- AMISTADES PELIGROSAS - SERA
01:53- TAKASHI KAKO - BLUE HORIZON
01:49- DAVID NEVUE - OVERCOME
01:46- ROGER WILLIAMS ORCHESTRA - MOONLIGHT LOVE
01:42- NANA MOUSKOURI - OJITOS LATINOS
01:38- MURAT TUGSUZ - LIVE THE LIFE
01:34- WOUTER KELLERMAN FT SOWETO GOSPEL CHOIR - WINTER
01:30- JOHN WILLIAMS FT YO YO MA - A NEW NAME... A NEW LIFE
01:28- LISA GERRARD FT JEFF RONA - GOOD MORNING INDIAN COUNTRY
01:23- SECRET GARDEN FT ELAINE PAIGE - THE THINGS YOU ARE TO ME
01:20- CAETANO VELOSO - CUCURRUCUCU
01:15- DAVID BENOIT - A PERSONAL STORY
01:11- SUZANNE CIANI - ANTHEM
01:07- ISMAIL OUNAL - YEMEN TURKUSU
01:04- DENIZ AKDOGAN - GUNDOGDU ZEYBEGI
01:00- YANNIS PARIOS - SIMERA (TODAY)
00:56- JOHAN FARMAEY - LEAVES ON THE WIND (INSTRUMENTAL VERSION)
00:54- KAREN HOMAYOUNFAR - GHESSEY
00:48- SEDA BAGCAN - HARI HAR HARI
00:45- MARISA MONTE - CHUVA DE VERAO
00:41- EVELYN HUBER - SMILE
00:38- FAHIR ATAKOGLU FT AYTEKIN ATAS & SONER AKALIN - GUN BATMADAN
00:35- TRACEY CHATTAWAY - HERE AT LAST
00:31- CIRQUE DU SOLEIL - ZED IN LOVE
00:27- JARAMAR - RIO PROFUNDA
00:22- KERANI - SAKURA
00:15- GOVI - HAVANA SUNSET
00:12- DIANE ARKENSTONE FT DAVID ARKENSTONE - THE CRYSTAL SHORES
00:08- TERENCE BLANCHARD - 25TH HOUR OPEN TITLE
00:04- CEUMAR - DINDINHA
00:00- ELINA DUNI FT ROB LUFT - KUR ME DEL NE DERE
23:58- JULIEN CLERC FT CARLA BRUNI - JOUEZ VIOLONS, SONNEZ CRECELLES
23:54- VETTA KALLIOPI - APOKALUPSH
23:51- SAINT PREUX - LE NEUFRAGE
23:48- STAMATIS SPANOUDAKIS - PERIPATOS STO KAI (PROMENADE ON THE QUAI)
23:44- ARISA - MISSIVA D'AMORE
23:41- ALESSANDRO GWIS - INTERLUDE RELAXING
23:36- JOHANNES LINSTEAD - KISS THE EARTH
23:31- LOREENA MCKENNITT - COURTYARD LULLABY
23:27- MEL'S - TRAVERSE LE TEMPS
23:23- PALOMA SAN BASILIO - CUANTAMELO TODO (TELL ME ALL ABOUT IT)
23:19- ARMIK - FOR ANNETTE
23:13- HANS ZIMMER - HOLD THE ICE
23:05- PARIJAT - THE PATH
23:02- DAVID BOWIE - VOLARE
23:00- SAMITE - AGALILALA
22:56- SHIGERU UMEBAYASHI - LOVERS (MEI AND JIN)
22:50- CORDEROY - BORN AGAIN
22:47- JASMINE - WAVES OF THE SEA
22:44- ENYA - WATERMARK
22:40- AVIVA - UNA PASTORA
22:38- BOB BRADLEY - LIGHT MY SUNRISE
22:37- CAMILA PEREZ - PRISA
22:34- EKLIPSE - IN THE END
22:29- OYSTEIN SEVAG FT LAKKI PATEY - CAHUITA
22:26- BELO VELLOSO - TODA SEXTA
22:22- BACK TO EARTH - FOR THE TWO OF US
22:15- CHRIS BOTTI FT YO YO MA - CINEMA PARADISO
22:13- CAN ATILLA - CENENAN'IN OLUMU
22:08- SERKAN CAGRI - RUYA
22:04- LUCAS SANTTANA - MENSAGEM DE AMOR
22:00- DAPHNE KRITHARAS FT MATTHIAS COURBAUD & PAUL BARREYRE - AMYGDALAKI
21:55- GAL COSTA - TEMA DE AMOR DE GABRIELA
21:49- CIRQUE DU SOLEIL - ALEGRIA
21:45- BILL WHELAN - ANDALUCIA
21:41- RICHARD CLAYDERMAN - CAVALLERIA RUSTICANA
21:35- AFRO CUBAN JAZZ PROJECT - CAMPINA
21:30- TOM BARABAS - ANGEL'S SONG
21:26- HARRY BELAFONTE - TRY TO REMEMBER
21:22- MOR KARBASI - LA HIJA DE LA PRIMAVERA
21:18- NICOLE ESPOSITO FT CAGATAY AKYOL - BERCEUSE
21:13- UTTARA KURU - WINTER DANCE
21:09- GUITAR DOU - LA PLAYA
21:05- JOHN ADORNEY - TREES OF GOLD
21:00- DAIQING TANA & HAYA BAND - THE HERDSMAN
20:56- DAVID LANZ - FIREDANCE
20:52- ANDRE RIEU - LA QUETE
20:50- JOCELYN POOK - BASSANIO'S PALAZZO
20:46- EROIKA - UNA HERIDA MAS
20:42- ANTONIO PINTO FT SHAKIRA - HAY AMORES
20:38- SIZZLE OHTAKA - HANA NE
20:35- JULIE CROCHETIERE - STUCK ON YOU
20:30- RAUL DI BLASIO - ORFEO NEGRO MEDLEY
20:25- MATHIAS DUPLESSY & THE VIOLINS OF THE WORLD FT ALIOCHA REGNARD - THE ROAD
20:20- PETER KATER FT DOMINIC MILLER - HAND IN HAND
20:11- APE CHIMBA - SIN MIEDO
20:09- JOHN CACAVAS FT HAL DAVID - ALL DAY
20:07- MARC DURST - DELIGHTFUL VOICES
20:03- GIPSY KINGS - FAIRIES MELODY
20:00- SECRET GARDEN FT DING FEI FE - INK PAINTING
19:58- SAINT PREUX - INPROMPTU
19:53- ANGELIQUE KIDJO - LONLON (RAVEL'S BOLERO)
19:46- PALOMA SAN BASILIO - SERA QUE HOY
19:42- MICHAEL HOPPE FT MARTIN TILLMAN - DIAMONDS OF RAIN, FOR EDWARDS
19:38- CIBELLE - GREEN GRASS
19:34- NICHOLAS GUNN - CADES COVE
19:28- ALESSANDRO SAFINA - IL MIRTO E LA ROSA
19:19- CARMINHO - LAGRIMAS DO CEU
19:17- KON SIRA - MADRE MIYA SI MI MUERO
19:14- ENYA - A DAY WITHOUT RAIN
19:10- EKLIPSE - WONDERFUL LIFE
19:05- DIANE ARKENSTONE - VOICE OF THE SEA
19:00- MARIA DEL KARMA - LA CALLE DE LA MANO
18:59- ARMAND AMAR - THE LEGEND OF THE WHITE LION II
18:56- CELTIC WOMAN - ANCIENT LAND
18:49- LYNDA THALIE FT FLORENCE K - MON AMI LA ROSE
18:45- DIANA KRALL - OPERATOR (THAT'S NOT THE WAY IT FEELS)
18:42- JASMINE FT REY LOBO - CANCAO PARA ELA
18:40- ALI AKACCA - THE VOICE OF THE HEART
18:34- TONI SIMONEN - TERRACE
18:29- PALYA BEA - LA LLORONA
18:19- THE MARQUIS ENSEMBLE - THE SPRING ROSE
18:16- MARISA MONTE - AQUELA
18:12- 2ILLUSIONS - OCEAN
18:07- BASSA - SIEBZEHN
18:03- KLAZZ BROTHERS FT CUBA PERCUSSION - CALYPSO RUSSO
18:00- MARIA DE BARROS - FRAGILAMOR
17:56- FRANCIS LAI - EMMANUELLE 2
17:54- HANS ZIMMER - 503
17:47- ZAPJEVALA - BAKASCH GODE
17:43- NATHAN PACHECO - PERDONA
17:38- ROGER WILLIAMS ORCHESTRA - THE ROSE
17:35- ADYA - HOMECOMING FROM A FOREIGN COUNTRY
17:30- PAUL SCHWARTZ FT LISBETH SCOTT - SOMNIUM
17:27- MILOS KARADAGLIC FT 12 ENSEMBLE & KATHERINE TINKER - LIFE FOR RENT
17:21- SOUAD MASSI - TANT PIS POUR MOI
17:17- BIA - BESAME MUCHO
17:12- STEEN THOTTRUP - MISSING U (A TRIBUTE TO THE SUNSET)
17:06- DRAGON KINGDOM - NEW HEAVEN/OLD GODS (CAFE VS CHAI TEA MIX)
17:02- YEAHMAN - PISMO CENIZA
17:00- ELINA DUNI - ALI KAJ LULIJE
16:56- FARANAK SHAHROOZI - PERSIA
16:52- CRISTOBAL SANSANO - LOVE IN THE 4 SEASONS
16:47- BLAKE - ALL FOR LOVE
16:41- FANNY ARDANT - A QUOI SERT DE VIVRE LIBRE (I CAN'T GIVE)
16:40- SANTANA - I SEE YOUR FACE
16:36- ALPER KOMURCU - KUMRU
16:33- LISA GERRARD FT JEFF RONA - ALL YOUR RELATIVES
16:29- TERESA SALGUEIRO FT ANTHONIO CHAINHO - SOMBRA
16:21- GOVINDA - EL SUENO
16:20- ALESSANDRO SAFINA - STU BBENE

İletişim

<